شاخه شرکت
BRANCH COMPANY

شرکت محدود فناوری نیروی بادون کی لونگ جیانگ سو

Description:
Description:
Information

凯龙高科技股份有限公司

 

 

 شرکت محدود فناوری نیروی بادون کی لونگ جیانگ سو که در سال 2013 تأسیس شد، یک شرکت فناوری پیشرفته در سطح دولتی است که تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش را ادغام می کند. این یکی از شرکت‌های تابعه شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ است که در شماره 228، جاده آسمان آبی، خیابان لوکو، منطقه توسعه اقتصادی و فناوری جیانگ‌نینگ، شهر نانجینگ واقع شده است. تحت مدیریت شرکت کی لونگ، این شرکت در حال تلاش برای تحقیق و توسعه و تولید اجزای کلیدی سیستم SCR است. محصولات اصلی به خطوط لوله و سنسور تقسیم می شوند.

 

یک ، محصولات پایپ اصلی

  پایپ اوره:

  لوله اوره تولید شده توسط شرکت بادون شامل لوله مکش اوره، لوله برگشت اوره و لوله خروجی اوره است که می توان آنها را به نوع گرمایشی و غیر گرمایشی تقسیم کرد. بدنه لوله از نایلون ساخته شده است و سطح داخلی آن با مواد ضد بلور پوشانده شده است. برای نصب و نگهداری آسان از اتصال دهنده سریع در هر دو انتها استفاده می شود. لوله اوره از نوع گرمایش دارای راندمان حرارتی بالا، قابلیت اطمینان خوب و مقاومت در برابر آب و هوای قوی است

  پایپ دیزل:

  لوله دیزل تولید شده توسط شرکت بادون برای حمل و نقل روغن دیزل استفاده می شود. بدنه لوله از نایلون ساخته شده است و هر دو انتهای آن با اتصال دهنده سریع به هم متصل می شوند. دارای انواع، مشخصات، سازگاری خوب است و می تواند مطابق با نیاز مشتری سفارشی شود.

 

دوم، محصولات حسگر

  حسگر سطح مایع اوره:

  سنسور دمای سطح مایع با کیفیت اوره تولید شده توسط شرکت ما، عملکردهای مختلفی را با عملکردهای تشخیص ارتفاع سطح اوره، غلظت اوره و دمای اوره، و همچنین عملکردهای فیلتر کردن، گرم کردن و یخ زدایی اوره یکپارچه می کند.

  حسگر کیفیت اوره:

  ماژول کیفیت آن بر اساس اصل اندازه گیری اولتراسونیک است و الگوریتم ها و استراتژی های کالیبراسیون را با توجه به شرایط عملیاتی واقعی در چین توسعه می دهد. این قابلیت ضد حباب قوی دارد و می‌تواند سیگنال‌های غلظت را حتی زمانی که وسیله نقلیه در سطح جاده ناهموار و در مناطق سرد رانندگی می‌کند را با دقت ارسال کند، که می‌تواند کاملاً با سیستم کنترل الکترونیکی موتور بوش مطابقت داشته باشد.

  حسگر میزان سوخت:

  عملکردهای اندازه گیری سطح روغن و فیلتر کردن سوخت را دارد و رابط مکش و بازگشت سوخت را یکپارچه می کند. در عین حال، یک سرنیزه دندانی شکل با قابلیت نصب آسان استفاده می کند که برای نگهداری راحت است.

 

kailong

لوله اوره گرمایش الکتریکی
مشتریان: سینو ترک، فوتیین، جیینگ جون، خودرو جک، خودرو نن جوون، مکسوس، سی چوون هی یوندی، ننجینگ ای ویکو، ناویکو، یوچی، ویی چی، شنگ چی، ده چی، چوون چی وغیره.

kailong

لوله دیزلی برای خودرو
مشتریان: سینو ترک، فوتیین، جیینگ جون، خودرو جک، خودرو نن جوون، مکسوس، سی چوون هی یوندی، ننجینگ ای ویکو، ناویکو وغیره.


0

kailong

حسگر حرارت سطح مایع اوره فوتین و شنگ چی ملی

kailong

حسگر حرارت سطح مایع اوره سیک خونگ ین ملی

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره سیک خونگ ین ملی

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره وسیله نقلیه سنگین (ترک سبک) ملی

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره ویی چی ملی

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره وسیله نقلیه سنگین (ترک سنگین) ملی

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره اویکو نن جینگ

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره یوچی،چوون چی، شنگ چی، فوتیین

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره شنگ چی، سنی، ای توا، فوتیین ، ینگ دونگ، چا چی و غیره(پمپ تزریق اوره یکپارچه)

kailong

حسگر حرارت سطح مایع کیفیت اوره ترک سبک جک

kailong

حسگر میزان سوخت سیک خونگ ین

kailong

حسگر میزان سوخت ای ویکو نن جینگ

 

Scan the QR code to read on your phone

凯龙高科技股份有限公司

服务热线:

总部地址:

江苏省无锡市惠山区钱桥配套区庙塘桥藕杨路158号

تمام حق چاپ:شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ      苏ICP备14026746号