تاریخچه کی لونگ
NEWS

انحصار خارجی را بشکنید و با استفاده از فناوری چینی آسمان را آبی تر کنید

  • طبقه بندی:اخبار شرکت
  • نویسنده:
  • منبع:
  • زمان انتشار:2022-05-06 18:30:35
  • بازدیدها:

【توضیح مختصر】زانگ ژیچنگ دوست دارد به آسمان آبی خیره شود، آن آبی او را مست می کند. هنگامی که او مدال ملی

انحصار خارجی را بشکنید و با استفاده از فناوری چینی آسمان را آبی تر کنید

【概要描述】2022-05-06 18:30:35

  • 分类:اخبار شرکت
  • 作者:
  • 来源:
  • 发布时间:2022-05-06 18:30:35
  • 访问量:
详情
زانگ ژیچنگ دوست دارد به آسمان آبی خیره شود، آن آبی او را مست می کند. هنگامی که او مدال ملی کارگری 1 می امسال را به دست آورد، به آسمان آبی خیره شد و گفت: "چنین آسمان آبی زیبا نباید با گازهای اگزوز آلوده شود. من همچنان از فناوری کاهش انتشار چین برای آبی‌تر کردن آسمان چین استفاده خواهم کرد. "

بیست و یک سال پیش،  زنگ جی چینگ شرکت شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگرا تأسیس کرد، که خود را وقف خط مقدم تحقیق و صنعتی کردن پیشگیری و کنترل آلودگی هوا در کشور من کرده است. پلت فرم، آزمون عملکرد جامع در سطح جهانی و پایگاه تحقیقاتی برای سیستم اگزوز موتورهای احتراق داخلی و غیره، تنها زنجیره کامل صنعتی کنترل آلایندگی در چین را تشکیل داده اند و انحصار غول های چندملیتی مانند بوش، کامینز، BASF، جانسون و جانسون و غیره را شکسته اند. به منظور ارتقای استانداردهای انتشار حفاظت از محیط زیست موتورهای احتراق داخلی در کشور من ارتقاء و کنترل آلودگی هوا سهم برجسته ای داشته است.


بیست سال تعقیب رویاها، شکستن انحصار خارجی از صفر به قوی
 زنگ جی چینگ در سال 1963 در  متولد شد. او یک مهندس ارشد در سطح محقق است. او در حال حاضر رئیس هیئت مدیره شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ، معاون رئیس شعبه درمان پس از انجمن چینی موتورهای احتراق داخلی است. و رئیس کارگروه پس‌فرآوری اگزوز موتورهای دیزلی SCR کمیته فنی ملی استانداردسازی موتورهای احتراق داخلی.
«استفاده از فناوری چینی برای آبی‌تر کردن آسمان» همیشه آرزوی زانگ ژیچنگ بوده است. برای این منظور، او در سال 2001 شرکت شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ
را تأسیس کرد. او بیش از 20 سال است که در صنعت کنترل انتشار موتورهای احتراق داخلی سخت کار می کند. او شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ
را از تولید بخاری های اگزوز خودرو به ساختمان هدایت می کند. تنها SCR (انتخابی) جهان گام به گام روش کاهش کاتالیزوری) پس تصفیه گاز اگزوز نوآوری مستقل و زنجیره کامل صنعتی، شکستن انحصار طولانی مدت فناوری خارجی، پر کردن شکاف تصفیه گاز اگزوز خودروهای داخلی، درک جهش از موقعیت پر شدن ، گرفتن موقعیت به حالت ایستاده و تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت قطعات موتورهای احتراق داخلی چین.


در آستانه المپیک 2008 پکن، پکن استانداردهای ملی انتشار IV را اجرا کرد و شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ
در مناقصه پروژه تصفیه گازهای اگزوز المپیک پکن برنده شد و یک فرصت توسعه مهم را به دست آورد. بعداً، اولین مجموعه داخلی از سیستم‌های تصفیه انتشار موتور احتراق داخلی National IV، National V و National VI در کایلونگ متولد شدند و صنعت را از ابتدا رهبری کردند و انحصار خارجی را شکستند. قابل درک است که مجموعه ای از سیستم پس از تصفیه گازهای خروجی از حدود 15 جزء تشکیل شده است که شامل تحقیق و توسعه جامع و کاربرد بیش از ده رشته از جمله مواد، شیمی، کنترل الکتریکی، ماشین آلات، طراحی صنعتی، مکانیک سیالات و غیره است. مخالف سرسخت یک شرکت خارجی. برای این منظور، زنگ جی چینگسرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه تحت فشار زیاد انجام داده است و با بسیاری از موسسات تحقیقاتی علمی داخلی برای شکستن تعدادی از انحصارات خارجی در فن آوری های اصلی و زمینه های کلیدی مانند سیستم های تزریق SCR، سیستم های کنترل الکترونیکی به نیروها پیوسته است. ، حامل ها و کاتالیزورها.

پس از استقلال کامل، سیستم تصفیه پس از خروج گازهای خروجی از 80000 یوان به حدود 10000 یوان کاهش یافته است که باعث صرفه جویی 50 میلیارد دلاری در ارز خارجی کشور می شود.
     تا به حال، زنگ جی چینگتیم را برای به دست آوردن 234 اختراع مجاز (شامل 50 اختراع) در زمینه انتشار گازهای گلخانه ای موتور احتراق داخلی، رهبری یا مشارکت در تدوین 19 استاندارد ملی صنعت، برنده 9 جایزه علمی و فناوری استانی و وزارتی هدایت کرده است. انجام شده 6 پروژه در سطح ملی، استانی 11 پروژه سطح بالا وجود دارد؛ محصولات پس از تصفیه اگزوز توسعه یافته در مجموع 16.82 میلیون تن NOx و PM48. ​​850000 تن کاهش انتشار را برای کشور انباشته کرده است که باعث کاهش انتشار آلاینده ها در کشور شده است. کمک زیادی به ارتقای استانداردهای انتشار حفاظت از محیط زیست برای موتورهای احتراق داخلی و کنترل آلودگی هوا در کشور من کرد.

بسته بندی مجدد و شروع دوباره برای ایجاد یک برند ملی با کیفیت بالا
چیدمان آینده نگر و کیفیت تصفیه شده نشان دهنده گذشته و حال شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگاست، در حالی که قابلیت های نوآوری مستقل جریان ثابتی از انرژی جنبشی جدید را برای توسعه آینده این شرکت فراهم می کند. از تست روی نیمکت، جمع‌آوری داده‌ها تا تنظیم بازخورد، همه بخش‌های  می‌توانند فضای R&D قوی را احساس کنند. زانگ ژیچنگ با بیان اینکه تحقیق و توسعه علمی و فناوری پایه کایلونگ است، گفت: مخالفان ما شرکت های داخلی نیستند، بلکه شرکت های چند ملیتی هستند. بنابراین، در طول سال ها، او در برابر فشار مقاومت کرده است، مراقب آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی در کنترل آلایندگی "نزدیک به صفر" موتورهای احتراق داخلی بوده، جرأت کرده است عقب بیفتد و در عقب نشینی خوب بود، به افزایش سرمایه گذاری ادامه داد. و حامل های نوآوری دائماً غنی می شوند. به ویژه پس از اینکه او راه اندازی استودیوی نوآوری کارگر مدل را رهبری کرد، یک پیشگام تحقیق و توسعه متشکل از 12 نفر، از جمله کارگران نمونه، صنعتگران، پزشکان و کارشناسان فنی، به طور متوالی در فناوری های اصلی مانند کاتالیزورهای با راندمان بالا، پیشرفت های زیادی داشته است. -سیستم های تزریق دقیق و با قابلیت اطمینان بالا و غیره گلوگاه، اولین مرکز فناوری شرکت ملی را در زمینه کنترل انتشار موتورهای احتراق داخلی ایجاد کرد؛ همچنین به طور مستقل خط پوشش کاتالیزور حامل، خط تولید حامل سرامیکی لانه زنبوری، اوره را طراحی و ساخت. خط مونتاژ پمپ تزریق، خط کنترل کننده تزریق (DCU)، خط مونتاژ سیستم توزیع اوره یکپارچه مخزن پمپ و بسته بندی کاتالیزور و سایر خطوط، با یک زنجیره کامل صنعتی از سیستم تصفیه پس از اگزوز. کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به معنای کاهش بهره وری نیست. کاهش انتشار مستلزم تحقیق و توسعه و تسلط بر فن آوری های سبز مستقل و قابل کنترل است. جایزه پیشرفت علم و فناوری صنعت، فناوری کلیدی سیستم تصفیه پس از خروج اگزوز کم آلاینده برای وسایل نقلیه تجاری اولین جایزه جایزه علم و فناوری صنعت ماشین آلات چین را به دست آورد. شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگاز اجرای مقررات آلایندگی موتور دیزلی خودروهای تجاری کشورم از  پشتیبانی کرده است، فناوری‌ها و اجزای کلیدی "گردن گیر" سیستم تصفیه پس از درمان را حل کرده است، انحصار خارجی را شکسته و ایمنی را تضمین کرده است. این ارزیابی شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگتوسط انجمن صنعت موتورهای احتراق داخلی چین است.

凯龙高科技股份有限公司

服务热线:

总部地址:

江苏省无锡市惠山区钱桥配套区庙塘桥藕杨路158号

تمام حق چاپ:شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ      苏ICP备14026746号