درباره ما
ABOUT US

برتری های شرکت

Description:
Description:
Information

:به عنوان شرکت فناوری تحقیق و توسعه برتر
کی لونگ در نوآوری و تولید محصول پیشتاز اند. کی لونگ دارای سیستم تحقیق و توسعه فناوری پیشرفته در صنعت است. کی لونگ دارای مرکز ملی فناوری سازمانی، مرکز آزمایشگاهی معتبر توسط خدمات اعتباربخشی ملی چین برای ارزیابی انطباق (CNAS) و ایستگاه تحقیقات ملی پسا دکتری است. کی لونگ با موسسات تحقیقاتی در داخل چین و خارج از کشور مانند HUCT، EXUST و غیره همکاری می‌کند. در سال‌های 2017، 2018 و 2019، سرمایه تحقیق و توسعه این شرکت به ترتیب 64.367 میلیون یوان، 71.5605 میلیون یوان و 80.1232 میلیون یوان و 6.1232 میلیون یوان، 5.75 درصد و 6.16 درصد بود و 7.51 درصد از درآمد عملیاتی در دوره مشابه که در سطح بالایی در صنعت بوده است. این پروژه توسط پروژه های ملی کنترل آلودگی هوا، صنعت نوظهور استراتژیک استان جیانگ سو و تحول دستاوردهای علمی و فناوری و سایر پروژه ها، رهبری و مشارکت در تدوین استانداردهای 18 صنعت، اعطا می شود. از این میان 151 اختراع از جمله 40 اختراع برای اختراع به تایید اداره مالکیت معنوی کشور رسیده است. فناوری و کاربرد کاهش کاتالیزوری انتخابی موتور دیزل برنده جایزه اول علم و فناوری انجمن ملی ماشین آلات چین شده است که پایه محکمی برای کی لونگ برای تضمین سطح پیشرو در صنعت فراهم می کند.

:مزیت فناوری هسته
کی لونگ یک شرکت پیشرو در صنعت کنترل انتشار اگزوز موتورهای احتراق داخلی چین است که دارای قابلیت نوآوری اولیه است و دارای فناوری اصلی با حقوق IP مستقل است که در سطح بالایی در چین قرار دارد. کی لونگ دارای تعدادی فناوری اصلی مانند "فناوری کلیدی سیستم تزریق SCR موتور دیزل"، "کنترل دوز سیستم SCR موتور دیزل و فناوری یکپارچه سازی جامع" است. از جمله "فناوری کلیدی سیستم تزریق SCR موتور دیزل". "توسعه و کاربرد سیستم SCR موتور دیزل"، "فناوری کلیدی و کاربرد مهندسی سیستم فیلتر ذرات DPF پس از تصفیه اگزوز موتور دیزل" و سایر فناوری های اصلی توسط فدراسیون ماشین آلات چین (CMA یعنی گواهی ارزیابی دستاوردهای علم و فناوری) به عنوان پیشرفته در سطح بین المللی.

:مزیت زنجیره تولید کامل
کی لونگ یکی از شرکت‌هایی است که کامل‌ترین زنجیره تولید را در صنعت کنترل انتشار اگزوز موتورهای احتراق داخلی چین دارد. کی لونگ ظرفیت تحقیق و توسعه قوی، مهندسی و تولید را برای یکپارچه سازی سیستم SCR موتور دیزل، صدا خفه کن کاتالیزوری، پمپ اوره، واحد کنترل دوز اوره (DCU)، نازل اوره، مخزن اوره، کاتالیزور، بستر و سایر محصولات مرتبط توسعه داده است که می تواند مشتریان را برآورده کند. تقاضای تدارکات "یک مرحله ای" و ارائه خدمات جامع و سریع به مشتریان.

  :مزیت های پیشگامی
کی لونگ به عنوان پیشگام سیستم تصفیه پس از اگزوز موتور دیزل SCR، از سال 2006 شروع به تحقیق و توسعه فناوری و محصولات کرد. کی لونگ با موفقیت اولین مجموعه از سیستم های تصفیه اگزوز موتور دیزل را با حقوق مالکیت معنوی مستقل (SCR) توسعه داد. در سال 2008 تولید انبوه را در سال بعد آغاز کرد. کی لونگ به طور مستقل پمپ دوز اوره، سیستم کنترل دوز، تحقیق در مورد بستر لانه زنبوری سرامیکی، کاتالیزور و سایر تکنیک‌ها و مواد کلیدی، اجرای یکپارچه‌سازی و نوآوری SCR، سیستم‌های تصفیه پس از اگزوز موتور دیزل DPF را توسعه داده است. کی لونگ یکی از اولین شرکت‌هایی است که با موفقیت در تحقیق و توسعه سیستم پس از تصفیه خروجی اگزوز موتور دیزل SCR و یک تیم فنی پایدار، موفق عمل کرده است. با بیش از 10 سال انباشت فنی و بیش از 500000 مجموعه تجربه کاربردی موفق سیستم SCR در بازار، پایداری، قابلیت اطمینان و کیفیت محصولات توسط بازار آزمایش شده است و یک مزیت پیشگام را تشکیل می دهد. در ماه مه 2019، سیستم‌های تصفیه پس از خروجی اگزوز موتور دیزل مطابق با استاندارد انتشار CN VI b که به طور مستقل توسط فناوری مدرن کی لونگ توسعه یافته است، که از بستر و کاتالیزور مطابق با استاندارد انتشار CN VI به طور مستقل توسط شرکت تابعه شرکت لن فونگ که کاملاً متعلق به آن است، که بازرسی را گذرانده است، پشتیبانی می‌کند. توسط مؤسسه بازرسی انتشار و افشای اطلاعات مربوط به انطباق حفاظت از محیط زیست را تکمیل کرد، اولین مجموعه چین با بستر داخلی و کاتالیزور با استاندارد انتشار CN VI b سیستم‌های تصفیه پس از اگزوز موتور دیزل است.

  :مزیت استعدادهای فنی
کی لونگ دارای گروهی از استعدادها با توانایی مدیریت، تحقیق و توسعه و تولید است. آقای زنگ جی چینگ، رئیس این شرکت، بیش از دهه‌ها تجربه در مدیریت صنعت دارد و رهبر تیم دفع اگزوز موتور دیزل SCR کمیته فنی ملی استانداردسازی موتور احتراق داخلی است. کی لونگ بیش از 280 مهندس تحقیق و توسعه با سوابق حرفه ای مختلف از جمله 7 دکترا و 41 کارشناسی ارشد را گرد هم می آورد. تیم مدیریت شرکت با وفاداری بالا و توانایی مشتاق در درک مسیر توسعه صنعت پایدار است. تیم مدیریت شرکت دارای تجربه غنی در مدیریت سازمانی، تحقیق و توسعه فناوری است و درک عمیقی از روند توسعه صنعت و وضعیت عملیاتی شرکت دارد و می تواند استراتژی توسعه شرکت را به موقع تدوین و تنظیم کند تا شرکت بتواند حفظ کند. موقعیت پیشرو در رقابت شدید بازار.

  :مزیت منابع مشتری
با توانایی قوی تحقیق و توسعه، انباشت عمیق فناوری و کیفیت بالای محصول و غیره، کی لونگ روابط همکاری طولانی مدت پایداری را با سازندگان معروف موتورهای احتراق داخلی داخلی و OEM های وسایل نقلیه تجاری برقرار کرده است. مشتریان اصلی عبارتند از خونگ ین سیک ایویکو ،نیروی ویی چی، سهامی شنگ چی ، ماشینری یو چی، FAWDE، Foton و غیره. علاوه بر این، همکاری تجاری خود را با OEM ها و ODM های داخلی بزرگ مانند Jangxi ISUZU، Nanjing Iveco و Quanchai Power با موفقیت انجام داده است.

Scan the QR code to read on your phone

凯龙高科技股份有限公司

服务热线:

总部地址:

江苏省无锡市惠山区钱桥配套区庙塘桥藕杨路158号

تمام حق چاپ:شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ      苏ICP备14026746号