منابع انسانی
HUMAN RESOURCES

مفهوم استعداد

Description:
Description:
Information

  منابع انسانی منابع گرانبهای شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ هستند. بنابراین، بر اساس فلسفه کار استعدادیابی جذب افراد با استعداد، الهام بخشیدن به افراد با فرهنگ، گردآوری افراد با شغل، ایجاد انگیزه در افراد با عملکرد و احساساتی کردن افراد با احساسات واقعی، بر اساس فضای رقابت داخلی و بین المللی، کیفیت بالا را پرورش می دهیم. کارمندان، ایجاد تیم استعداد عالی، تضمین منابع انسانی قوی برای توسعه صحیح و سریع شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ را فراهم می کند! شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ بر آموزش و معرفی استعدادهای اصلی و از طریق "رهبری سطح بالا و توسعه کلی" تمرکز دارد. 100 استعدادهای برتر، 300 گروه استعدادهای اصلی حرفه ای، بین المللی و مبتکر هستند، یک هرم استعداد ایجاد کرده است که از توسعه مستقل شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ پشتیبانی می کند، و یک شرکت حفاظت از محیط زیست با فناوری پیشرفته با استعدادهای جذاب و رقابت پذیری در صنعت سیستم پس پردازش. شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ یک کانال توالی حرفه ای برای رشد استعداد ایجاد و ایجاد می کند.شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ به منظور ارتقای پیشرفت شغلی انواع استعدادها، بسیج شور و شوق استعدادها، تشویق آنها به مطالعه تجارت و ارائه کامل به نقاط قوت آنها، کانالی برای رشد استعدادها با مدیریت حرفه ای، فناوری حرفه ای و مهارت های تولید و بهره برداری بر اساس توالی پست های رهبری و اجرای کارشناس ارشد، در فعالیت های ارزیابی و استخدامی کارشناسان ارشد و استعدادهای متخصص، انواع کارشناسان می توانند از حقوق سطح دو شرکت برخوردار شوند. مدیران، مدیران ارشد و حتی معاونین مدیران کل شرکت.

 

KAILONG

 

▶  استعدادهای عالی پایه و اساس توسعه شرکت هستند، کایلونگ به کارکنان مسئول احترام می گذارد

▶  به ارزش های شخصی احترام بگذارید، استعدادها را به طور مستمر شکوفا کنید و استعدادها را حفظ کنید

▶  تلاش برای ایجاد یک محیط کاری هماهنگ و سرشار از روحیه کار تیمی برای کارکنان و ایجاد نیروی کار عالی در شرکت

▶  دستاوردهای شرکت توسط کارکنان به اشتراک گذاشته می شود، ارزش شرکت توسط کارکنان تشخیص داده می شود، و سبک شرکت نیز توسط کارکنان احساس می شود.

▶  شرکت ها افرادی را دوست دارند که می توانند مشکلات را حل کنند و شرکت ها کارکنان را برای حل مشکلات استخدام می کنند نه ایجاد مشکل. اگر کارمند نتواند مشکل را تشخیص دهد یا مشکل را حل کند، کارمند یک مشکل است. مهم نیست که یک کارمند چقدر مشکل بزرگی می تواند حل کند، یک کارمند چقدر می تواند روی صندلی بنشیند.

▶  حمایت از کارمندان، توسعه شرکت، مراقبت از کارمندان،شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ همه.

 

Scan the QR code to read on your phone

凯龙高科技股份有限公司

服务热线:

总部地址:

江苏省无锡市惠山区钱桥配套区庙塘桥藕杨路158号

版权所有:凯龙高科技股份有限公司      苏ICP备14026746号       网站建设:中企动力 无锡