هدف خدمات ، مفهوم خدمات
AFTER-SALES SERVICE

موارد قابل توجه در استعمال محصولات

Description:
Description:
Information

1، به منظور اطمینان از عملکرد عادی و عمر مفید سیستم، لطفا از محلول آب اوره تمیز و واجد شرایط استفاده کنید. اگر محلول آبی اوره بیش از حد کثیف باشد، پمپ یا نازل در سیستم ممکن است مسدود شود. اگر غلظت خیلی کم باشد، انتشار استاندارد را برآورده نمی کند و صدا خفه کن کاتالیزوری از کار می افتد.

2. اوره زمانی که زیر 11- درجه سانتیگراد باشد منجمد می شود و حجم آن افزایش می یابد. بنابراین، اوره در مخزن اوره نباید خیلی پر باشد و حداقل 10 درصد از فضای انبساط باید باقی بماند تا در هنگام یخ زدن اوره، مخزن اوره منبسط نشود و ترک نخورد.

3. هنگامی که سطح اوره در مخزن اوره کمتر از 20٪ است، لطفا اوره را به موقع اضافه کنید. اگر اوره در مخزن اوره خیلی کم باشد، سیستم چراغ عیب را روشن می کند و گشتاور موتور را محدود می کند.

4. هنگامی که سیستم کار می کند، به دلیل فشار زیادی که ممکن است در خطوط ایجاد شود، لطفاً در هنگام برداشتن خطوط مایع از چشمان خود مراقبت کنید تا از پاشیدن اوره به چشم خود جلوگیری کنید.

5. تلاش برای جدا کردن پیچ های محفظه پمپ دوز اوره یا سر پمپ به شدت ممنوع است، زیرا پس از جداسازی، مراحل و کالیبراسیون های خاصی مورد نیاز است.

6. قبل از انجام هرگونه کار جوشکاری روی خودرو، پمپ دوز اوره باید از قاب خارج شود، در غیر این صورت ممکن است باعث آسیب دائمی به پمپ دوز اوره شود.

 

برای سایر سوالات یا ایرادات، لطفا با خط تلفن رایگان خدمات پس از فروش تماس بگیرید:400-100-4028

Scan the QR code to read on your phone

凯龙高科技股份有限公司

服务热线:

总部地址:

江苏省无锡市惠山区钱桥配套区庙塘桥藕杨路158号

تمام حق چاپ:شرکت محدود سهامی فناوری مدرن کی لونگ      苏ICP备14026746号